--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В області будуть створені резерви для додаткового проживання переселенців в осінньо-зимовий період

В області будуть створені резерви для додаткового проживання 1000 переселенців в осінньо-зимовий період

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив під час брифінгу, що одним із найголовніших питань у роботі із переселенцями є розміщення цих людей у закладах, у яких можна проживати в осінньо-зимовий період.
«Станом на 01.09.201 4р. 160 переселенців, котрі проживали у літньому таборі «Віра. Надія. Любов», вже розселені до інших закладів. Зокрема 60 осіб — до спортивно-оздоровчого табору «Олімпієць», який пристосований до проживання в осінній та зимовий час. Також 45 чоловік будуть зимувати у готелі «Спортивний», а решта — у санаторії «Тетерів», — зауважив Сергій Машковський.
За словами очільника області, в санаторії «Тетерів» будуть закуплені та встановлені додаткові котли. Саме у цьому закладі на зимовий період заплановано розмістити 300 осіб. До початку опалювального сезону «Тетерів» буде повністю підготовлений до проживання переселенців.
Сергій Машковський також повідомив, що Кабінетом Міністрів України було доведено, що в області має бути сформований резерв у житловому фонді для розміщення ще 1000 переселенців на зимовий період.
Голова облдержадміністрації вже провів відповідні наради з головами міст обласного підпорядкування Житомирщини, у кожному з яких буде зарезервовано місця для поселення близько 100 осіб. А у кожному районі будуть створені резерви для проживання щонайменше 50 переселенців.
«Основне завдання — розмістити переселенців у закладах, які пристосовані до перебування у них в осінньо-зимовий період. І серйозним питанням є розвантаження міста Житомира», — наголосив Сергій Машковський.
Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�