--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Всеукраїнський дитячий турнір з футболу в Романів приїхала команда з Донецька

У День фізичної культури і спорту 14 вересня 2014 року Романів гостинно, уже вдруге, зустрічав Всеукраїнський дитячий турнір з футболу за сприяння Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. О.Блохіна.

На турнір прибуло вісім команд. Дві команди футбольного клубу «Оболонь» м. Києва: «Оболонь» та «Смєна», команда «Угольок» з Донецької області, команда з м. Житомира «Авангард», команда Бердичівської ДЮСШ та команди ДЮСШ смт Романова, Чуднова та м. Баранівки. У змаганнях брали участь юнаки 2002 року народження і молодші.

Свято розпочалось із підняття Державного прапора України та прапора Романівського району. Усі команди та і усі присутні на стадіоні проспівали гімн нашої держави, завершивши його словами «Слава Україні!», «Героям Слава!». Загалом на стадіоні панував дуже патріотичний настрій. Такі вигуки тривали протягом усього турніру.

Усіх присутніх на стадіоні привітала із святом фізкультури і спорту начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Ковальчук Л.Й. Свій виступ вона поєднала з нагородженнями, з нагоди свята, ветеранів галузі, кращих  спортсменів, вчителів фізичної культури, спортивних меценатів.

 Привітала також учасників Всеукраїнського турніру, наголосивши при цьому, що цей турнір набуває все більшої популярності, а військові дії на сході держави, не стримали від участі в ньому команду з Донецької області.  Все це свідчить про важливість і необхідність таких змагань в першу чергу для юних футболістів. До речі, команду з Донецької області приймали абсолютно безкоштовно, щиро, від усієї душі.

  Підтримав цей захід і наш народний депутат В.Й. Розвадовський, вже вкотре довівши, що підтримка дітей та молоді це найголовніше у нашому житті.

Свято продовжилось вітаннями спортсменів та вчителів фізичної культури. До вітань долучилась методист відділу освіти Медлярська Т.Й.

На завершення урочистостей команди  турніру привітав Віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. О.Блохіна Скукін О.О. Він подякував організаторам за запрошення прийняти турнір та командам, що приїхали у такий нелегкий для держави час. Побажав перемоги сильнішим.

Продовжили свято показові виступи вихованців ДЮСШ з греко-римської боротьби – тренер  Присяжнюк М.О. та вихованців спортивного клубу зі східних єдиноборств «Архангел» з смт Миропіль – тренер Недашківський О.С.

Після урочистостей розпочався турнір, який проходив на двох полях. Не зважаючи на різні рівні підготовки спортсменів,  на полі відчувався дух боротьби, напруги, інколи відчаю. Особливо це проглядалось  у другій частині турніру, коли уже визначались претенденти на призові місця.   

Усі присутні на стадіоні з цікавістю  стежили не тільки за матчами, які були без сумніву цікавими, наповненими голами, ігровими моментами, але і за емоціями дітей та їх тренерів. Звичайно, інтрига була до останньої хвилини. Коли зійшлись у фінальному двобої команди «Угольок» з Донецької області з «Смєною» м. Києва, стадіон завмер в очікуванні. І перший і другий тайм не відзначився голами. Арбітр призначив серію пенальті. Але і тут команди показали таку майстерність, що рахунок і далі був нічийний. Вирішено було грати до першого пропущеного.  Незважаючи на вправність юного воротаря з «Уголька», першим гол забив гравець «Смєни». Відчаю воротаря із Донеччини не було меж. Однак це гра. І всіх переможців чекали подарунки. І все як у дорослих: і п’єдестал пошани, і медалі, і кубки, і подарунки.

Отож, перше місце посіла команда «Смєна» м.Київ, на другу сходинку піднялась команда «Угольок» м. Білозерськ Донецької області, третя сходинка дісталась «Оболоні» м. Київ.  Трішки не дотягнула до призера Житомирська команда «Авангард». Кращі гравці отримали і особливі подарунки. «Кращим захисником» став Ярьоменко Олександр «Оболонь», «кращого воротаря» отримав Червоножко Олег - команда «Угольок»,  до речі за чудову гру, небайдужий глядач подарував  Олегу 200 гривень.

 «Кращим нападаючим» став Кривошей Вадим – команда «Смєна»,  а звання  «кращий гравець турніру» дісталося гравцю із Житомирського «Авангарду» Хланю Максиму.

На жаль, Романівська команда не ввійшла в число призерів, однак хочеться відзначити, що це такий ігровий досвід і така важлива сторінка в житті кожного юного спортсмена, що переоцінити її важко. І можливо через якийсь час ми будемо свідками футбольного злету цих юних футболістів, які сьогодні тишком витирають гірку сльозу невдачі, яка може бути непереборним мотивом до важкої праці футболіста і майбутніх перемог.

На завершення хочеться подякувати команді ветеранів футболу Романівщини за підтримку турніру, а також усім хто долучився фінансово, морально до такої важливої події і висловити сподівання, що Всеукраїнський турнір стане щорічним і буде збирати на своїх теренах ще більше прихильників і вболівальників.  

НОВ�Н�