--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Програма розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах району у 2018-2019 роках.

Програма розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах району у 2018-2019 роках
9 грудня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації Біленького О.П. відбулося четверте засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності. На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Врублівською, Годиською, Гордіївською, Карвинівською та Ясногородською сільськими радами. Згідно поданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 6 фізичних осіб для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 6 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 9 000,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно. Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про виділення необхідних коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

Програма розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах району у 2018-2019 роках.

9 грудня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації Біленького Олександра відбулося четверте засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Врублівською, Годиською, Гордіївською, Карвинівською та Ясногородською сільськими радами. Згідно поданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 6 фізичних осіб для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 6 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 9 000,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно.

Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про виділення необхідних коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

НОВ�Н�