Житомирщина успішно виконує план заходів по зменшенню споживання природного газу :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Житомирщина успішно виконує план заходів по зменшенню споживання природного газу

Житомирщина успішно виконує план заходів по зменшенню споживання природного газу

Для забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства в умовах обмеженого газопостачання, Кабінетом Міністрів України було схвалено постанову від 09.07.2014 № 296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-2015 років», однією з основних норм якої є зменшення на 30% лімітів споживання природного газу для теплопостачальних підприємств.

Обласними та Київською міською державними адміністраціями напрацьовано Плани заходів по зменшенню споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на 30%.

Узагальнений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України План передбачає скорочення споживання природного газу у порівнянні з серпнем 2013 – березнем 2014 років на 29,6% або 2 471,1 млн. м3 (при запланованій потребі скорочення – 2 508,5 млн. м3), в тому числі за рахунок організаційних, технічних, кризових заходів та переведення на альтернативні види палива.

Житомирщина входить до трійки областей з найвищими показники виконання технічних заходів, спрямованих на скорочення споживання природного газу (модернізація котелень та систем теплопостачання). У нашій області цей показник виконано на 88%.

Окрім цього, показник реалізації запланованих заходів по переведенню на альтернативні види палива у Житомирській області вже зафіксовано на рівні 85%.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�