--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

16 днів проти насильства:Реалізація державної політики щодо протидії жорстокому поводженню з дітьми

29 листопада 2019 рік в конференц-залі районної ради відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії жорстокому поводженню з дітьми, в тому числі домашньому насильству, торгівлі дітьми, попередження дитячих суїцидів, нещасних випадків: проблеми та шляхи їх вирішення».

Участь в роботі круглого столу взяла заступник голови Романівської райдержадміністрації Кучинська Тетяна Вікторівна, спеціалісти райдержадміністрації, практичні психологи та соціальні педагоги району, інспектори з охорони дитинства, працівники інклюзивно-ресурсного центру.

Кондратюк Т.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, донесла до присутніх інформацію про статистику звернень з питань насильства.

Про Комплексний підхід до попередження та протидії булінгу (цькуванню) у закладах освіти. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в закладах загальної середньої освіти, розповіла методист районного методичного кабінету Воробйова А.В.

Горбачевська І.О., соціальний педагог ОНЗ «Романівська гімназія», презентувала роботу соціально-психологічної служби ОНЗ «Романівська гімназія» «Дитинство – простір без насильства».

На нормативно-правовій базі з питань протидії жорстокому поводженню з дітьми, в тому числі домашньому насильству, торгівлі дітьми, булінгу, зупинилась Пасенко Ж.І., спеціаліст Романівського бюро правової допомоги.

Ангішева Н.О., інспектор з ювенальної превенції Романівського відділення поліції, ознайомила присутніх з роботою ювенальної превенції з профілактики попередження домашнього насильства, жорстокого поводження в сім’Ї.

Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрозу його вчинення та алгоритм спільних дій працівників психологічної служби з службою у справах дітей розповіла Олексіюк А.В. спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації.

Учасники круглого столу переглянули презентацію Коваль Ю.О., соціального педагога ОНЗ «Миропільська гімназія» на тему: «Рада профілактики правопорушень в закладі загальної середньої освіти, з досвіду роботи ОНЗ «Миропільська гімназія».

Підсумовуючи обговорення, учасники круглого столу дійшли закономірного висновку, що ефективна співпраця між суб’єктами взаємодії, відповідальними за запобігання та протидію домашньому насильству – неодмінна та обов’язкова, оскільки явище насилля загрожує психологічному, моральному та економічному здоров’ю людей, висловили своє бачення щодо ефективної співпраці на районному рівні.

За матеріалами служби у справах дітей РДА

НОВ�Н�