--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про стан призначення житлових субсидій

Про стан призначення житлових субсидій у Романівському районі

Станом на 01 листопада 2019 року за призначенням житлових субсидій до управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації звернулось 2953 сім’ї, з них 1691 домогосподарство звернулось за призначенням субсидії для придбання твердого палива та скрапленого газу.

У минулому році за аналогічний період було 4134 звернень. Кількість звернень зменшилась в зв’язку із спрощеним механізмом надання житлових субсидій, тобто розрахунок житлових субсидій певній категорії проводиться без звернення громадян. А також одним із показників є здійснення сім’єю покупки на суму, що перевищує 50 тис. грн.

З початку 2019 року субсидію на житлово-комунальні послуги  призначено 3669 сім’ям на суму 94 011,45 грн.. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги становить 584,5 грн. У жовтні місяці ц.р. субсидією на житлово-комунальні послуги  користувалося  2677 сімей.

Протягом десяти місяців цього року субсидію для придбання  твердого палива та скрапленого газу призначено 1185 домогосподарствам на суму 4010,1 тис. грн. Середній розмір субсидії  для придбання  твердого палива та скрапленого газу становить 4 112,0 грн. Виплачено готівку за поточний рік в сумі 3977,3 тис. грн.

Субсидію для відшкодування витрат на оплату твердого палива та скрапленого газу та житлово-комунальних  послуг на 2019 календарний рік для 506 домогосподарств не призначено, так як частка річного сукупного доходу   не  перевищує розмір плати за скраплений газ,  паливо  та житлово-комунальні послуги на календарний рік.

Начальник  управління                                                     Таїса  КОНДРАТЮК

НОВ�Н�