--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До уваги установ, підприємств та організацій Романівського району

До уваги установ, підприємств та організацій Романівського району

У зв’язку  з внесеними змінами до постанови КМУ від 13.02.2013 р.  №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» постанова КМУ від 21.08.2019 року « Про внесення змін у постанові КМУ від 13.02.2013 року №115 » змінюється порядок повідомної реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них.

Повідомна реєстрація проводиться в управлінні праці та соціального захисту населення Романівської районної державної адміністрації.

Реєструючий орган (УПСЗН) на офіційному веб-сайті Романівської райдержадміністрації оприлюднює та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Текст  договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного за надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

На реєстрацію надається один примірник  договору разом із додатками  та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами.

Начальник управління праці та соціального 

захисту населенн РДА                                                           Таїса КОНДРАТЮК

НОВ�Н�