--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській РДА відбулася щотижнева робоча нарада

 

Сьогодні, 03 вересня 2019 року, перший заступник  голови Романівської районної державної адміністрації Олександир Біленький  провів щотижневу робочу нараду із начальниками і спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками ряду районних організацій та установ. В нараді взяла участь заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Кучинська.
 Розглядались питання забезпечення життєдіяльності району, перспективи розвитку Романівщини у 2019 році.
Олександир Петрович дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації до 09 вересня  цього року підготувати і надати пропозиції щодо розвитку району у 2019 році, з обгрунтуванням питань і проблем, які вплинуть на покращення ситуації в селищі Романів та в населених пунктах району, у школах та дитсадках, у медичних закладах та закладах культури.
Прес-служба райдержадміністрації   

Сьогодні, 03 вересня 2019 року, перший заступник  голови Романівської районної державної адміністрації Олександр Біленький  провів щотижневу робочу нараду із начальниками і спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками ряду районних організацій та установ. В нараді взяла участь заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Кучинська.

 Розглядались питання забезпечення життєдіяльності району, перспективи розвитку Романівщини у 2019 році.

Олександр Петрович дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідним особам району і смт. Романова:

- провести негайне прибирання  занедбаних територій в смт Романів, повикошувати бур’яни в парку Шевченка, навколо пожежної водойми райдержадміністрації, біля приміщень торгівельних закладів (в т.ч. у подвір’ї бувшого РайСТ) та інших закладів (суд, Райффайзенбанк «Аваль», кінотеатр) по вул. Кооперативній,  за приміщенням селищної ради, навколо Меморіалу Слави по вул. Шевченка, на території бувшого ковбасного  та сітроцеху, біля дитячого садочка «Сонечко»;

-обновити та встановити нові дорожні знаки на розі вулиць Небесної сотні та Кошового, поновити розмітку на центральних вулицях селища в т.ч. на пішохідних переходах біля навчальних закладів, прискорити роботу зі встановлення лежачих поліцейських;

-вжити заходів щодо унебезпечення населення  від загрози бродячих собак.

Про хід виконання доручень інформувати згідно термінів.


Прес-служба райдержадміністрації    

НОВ�Н�