--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській РДА комісії розглянули заяви від сільських господарств населення

17 липня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації Біленького О.П. відбулося перше засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

На засідання комісії представлений Романівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини акт виконаних робіт по осіменінню корів від населення на території Романівського району. Згідно наданого акту були проведені роботи по штучному осіменінню корів в кількості 101 голова. Вартість осіменіння однієї голови становить 200,00 грн, а загалом виконано робіт на загальну суму 20 200,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно та погоджено відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

Також проведено друге засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Биківською селищною, Великокозарською, Врублівською, Годиською, Гордіївською, Камінською, Карвинівською, Печанівською, Романівською, Садківською, Старочуднівськогутянською, Хижинецькою та Ягодинською сільськими радами. Згідно наданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 54 фізичні особи для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 56 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 84 000,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно.

Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про додаткове виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

 Оксана Костянець, начальник відділу

агропромислового розвитку РДА

НОВ�Н�