--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при Романівській РДА

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка діє при Романівській районній державній адміністрації, протягом першого півріччя 2019 року здійснила 29 виїздів на території району та провела 167 обстежень місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання.

За 6 місяців 2019 року було проведено: 5 (6 у 2018р.) засідань робочої групи; заслухано 80 (31  у 2018р.) керівників (власників суб’єктів господарювання); проведено 167 (255 у 2018р.) обстежень (вивчень); кількість суб’єктів господарювання у яких проведено  обстеження (вивчення);  кількість суб’єктів господарювання (фізичні та юридичні особи), у яких виявлені неоформлені працівники; виявлена 181 (87 у 2018р.) особа  без оформлення трудових відносин (за результатами вивчень, співбесід) з них: легалізовано працю 126 (73 у 2018р.) осіб за трудовими угодами та 55 осіб зареєструвались як фізична особа-підприємець.

Завдяки співпраці з контролюючими органами та ефективності роботи робочої групи Романівський район за період з січня по червень 2019 року займає 2, 6, 2, 1, 1 та 1 місце відповідно в Житомирській області (моніторинг щодо вжитих заходів по легалізації трудових відносин, проведений Департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації).

У першому півріччі 2019 року передано 7 листів (на 24 суб’єкти господарювання,  0 у 2018р.) до управління Держпраці у Житомирській області. Головним інспектором управління Держпраці (спільно з спеціалістом з питань праці управління праці та соціального захисту населення Романівської  РДА) було проведено інспекційні відвідування 21 місця здійснення діяльності суб’єктів господарювання. В результаті проведених повторних обстежень та інспекційних відвідувань 7 осіб заключили трудові угоди та одна особа зареєструвалась підприємцем.

Робочою групою з питать легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота суб’єктам господарювання, надаються консультації з питань праці населенню в управлінні праці та соціального захисту населення  Романівської РДА в кабінеті № 4 (тел.2-13-64).

Управління праці та соціального захисту населення

 райдержадміністрації

НОВ�Н�