--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Перший заступник голови РДА Олександр Біленький провів засідання районних комісій

10 липня під головуванням першого заступника голови Романівської райдержадміністрації Олександра Біленького відбулося спільне засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху та комітету доступності осіб з обмеженими можливостями до об’єктів соціально-культурного призначення та транспорту.

Під час засідання розглянуто ряд питань, зокрема:

- Про встановлення та відновлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки;

-Про будівництво огорож приміщень з обмеженням кутів огляду перехресть та невдоволення учасників дорожнього руху;

-Звіт про проведену роботу з архітектурно-будівельного контролю та доступності до об’єктів соцкультпобуту та транспорту відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення райдержадміністрації;

- Про доступність людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної сфери на території Романівської селищної ради;

- Про забезпечення доступності інвалідів до торговельних закладів, зокрема, до торговельного маркету «Наш край».

Голова районної комісії з безпеки дорожнього руху та комітету доступності осіб з обмеженими можливостями до об’єктів соціально-культурного призначення та транспорту, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Біленький та члени комісій заслухали звіти, розглянули заплановані питання. 

На засіданні обговорено питання створення в районі служби «Соціального таксі», яке могло б, у разі необхідності, перевозити людиней з інвалідністю (на візках) та супроводжуючих осіб в межах району до лікарні та інших соціальних та державних структур.

Прийнято відповідні рішення, дано доручення з метою поліпшення безпеки дорожнього руху, доступності осіб з обмеженими можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури селища Романів і району.

Наступне засідання заплановано провести у серпні.

ПРОТОКОЛ засідань районної комісії з безпеки дорожнього руху та комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури ТУТ.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�