--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Олексій Капінус провів щотижневу нараду

Сьогодні, 08 липня, голова районної державної адміністрації Олексій Капінус провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержавнадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, які прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень.

Олексій Капінус подякував Романівській селищній раді за належне проведення  6 липня заходів до Дня Романова і керівникам районних служб за забезпечення громадського порядку під час їх проведення.

Розглягуто питання життєдіяльності району, в тому числі рівень захворюваності населення на інфекційні хвороби, стан оздоровлення дітей, а також підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Особливу увагу під час наради було приділено протипожежній безпеці. У зв’язку з підвищенням температурного режиму виникає ризик здійснення пожеж у лісах району та під час жнив. Голова районної державної адміністрації звернув увагу на необхідності інформування населення з цього питання.

За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�