Нашим бійцям в зону АТО вже відправлено 108 посилок :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Нашим бійцям в зону АТО вже відправлено 108 посилок

У приміщенні адмінбудинку посилки формуються на першому поверсі в кабінеті 101. Після 17-ї години сюди може зайти кожен, хто має бажання допомогти у цій справі.

Саме сюди звозили медикаменти, цигарки, камуфляжні костюми від народного депутата Віктора Развадовського, продукти харчування, речі першої необхідності - від жителів Булдичева, Великої Козари, Гордіївки, Каменя, Прутівки, Паволочки, Малої Козари та Карвинівки, а ТОВ "Романів ЛТД"  продовжує доставляти бутильовану воду.

Зі скриньок, які встановила в райцентрі спілка солдатських матерів, зібрали 11 тисяч 827 гривень 35 копійок.

А минулої середи в приміщенні райдержадміністрації колегіально відкрили скриньки, що встановлювала районна комісія з розгляду питань, пов’язаних з наданням благодійної допомоги військовозабов’язаним, які призвані з району на військову службу під час мобілізації. 

У скриньках було 4 тисячі 600 гривень. Всі кошти підуть на закупівлю найнеобхідніших речей для хлопців, що знаходяться в зоні АТО.

НОВ�Н�