--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Співпраця Романівського РС філії Центру пробації у Житомирській області та поліції

 

Співпраця Романівського РС філії Центру пробації у Житомирській області та поліції з питань розшуку засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо
20 червня 2019 року відбулася робоча зустріч працівників Романівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з начальником Романівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області Миколою Більським.
Під час зустрічі обговорювалися питання організації взаємодії щодо розшуку осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку.
Для ефективної роботи у даному напрямку за результатами зустрічі було опрацьовано алгоритм дій уповноваженого органу з питань пробації та відділення поліції у разі оголошення у розшук засуджених осіб, а також здійснення розшуку.
Романівський РС філії 
ДУ «Центр пробації» у Житомирській облас

Співпраця Романівського РС філії Центру пробації у Житомирській області та поліції з питань розшуку засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо.
20 червня 2019 року відбулася робоча зустріч працівників Романівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з начальником Романівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області Миколою Більським. Під час зустрічі обговорювалися питання організації взаємодії щодо розшуку осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку.

Для ефективної роботи у даному напрямку за результатами зустрічі було опрацьовано алгоритм дій уповноваженого органу з питань пробації та відділення поліції у разі оголошення у розшук засуджених осіб, а також здійснення розшуку.


Романівський РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області

НОВ�Н�