--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Миропільській гімназії створюють НОП. ФОТО

У Миропільській гімназії створюють НОП – завершують фарбувати фасад та влаштовують внутрішній простір. ФОТО

Миропільська гімназія – один із перехідних об’єктів ДФРР, який продовжують реконструювати у 2019 році. Окрім зовнішнього ремонту та заміни комунікацій, у закладі продовжують влаштовувати новий освітній простір.

 

Як повідомив голова Миропільської ОТГ Валерій Гиндич, заклад вже повністю утеплили та завершують фарбування фасадів в яскраві кольори відповідно до вимог НОПу.

 

«Більшість масштабних робіт згідно із проектом вже виконані. У гімназії замінили дах, влаштували водовідвідну систему та опалення, утеплили фасади та замінили вікна й двері. Наразі працівники завершують фарбування зовнішніх стін в яскраві кольори, що є одним із елементів НОПу. Готуємось до створення нового освітнього простору всередині школи – вже відремонтували 4 природничі кабінети, зараз робимо 4 класи Нової української школи. Також облаштовуємо зручності для учнів за програмою «Гідність дитини!», – розповів голова ОТГ.

 

У 2018 році за проектами ОДА у гімназії облаштували 4 – іноземної мови, математики, біології та хімії, після чого учні та вчителі отримали обладнання для кабінетів.

 

Також Валерій Гиндич наголосив, що вже виготовлений проект на створення майданчику із штучним покриттям і заявку подали до державної програми, за якою виділяються кошти на облаштування. Також замовили документацію і на оновлену спортивну залу.

 

Загалом у Миропільській гімназії навчається 497 дітей, цьогоріч до закладу прийде 65 першачків.

 

Загальна вартість реконструкції об’єкту складає 15,8 млн грн, з яких близько 13 млн грн – кошти ДФРР, решта – Миропільської громади.

 

Нагадаємо, що новий освітній простір – проект, який реалізується Мінрегіоном спільно з Міністерством освіти і науки України та ініціативною владою на місцях в рамках реформи освіти Нова українська школа.

 

Основні принципи НОП:

 

  • мотивуючий простір та креативність;
  • технологічність;
  • енергоефективність;
  • інклюзивність.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині вже є приклади нового освітнього простору у Житомирській гімназії №3 та у біотехнологічному ліцеї «Радовель».

 

НОВ�Н�