--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині допомогли знайти роботу 25 боржникам за виконавчими провадженнями

На Житомирщині допомогли знайти роботу 25 боржникам за виконавчими провадженнями

Співпраця органів державної виконавчої служби Житомирщини з міськими та районними філіями обласного центру зайнятостізавдяки укладеному у січні ц. р. Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції Українидала свої результати: за 4 місяці на робітничі спеціальності працевлаштовано 25 боржників. З них понад половина –ті, хто  має майнові зобов’язання зі сплати аліментів.Найбільше працевлаштовано боржників, які мають зобов’язання за рішеннями судів, у Бердичівському (5) та Овруцькому (12) районах.

Вакансій не бракує, було б бажання. Державна служба зайнятості має всі необхідні механізми, аби перекваліфікувати, навчити, підвищити кваліфікацію шукача роботи. Адержавні виконавці територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, у свою чергу, систематично здійснюють роз’яснювальну роботу з такими боржниками.

З часу дії меморандуму державні виконавці області надали  1368 консультацій та роз’яснень боржникам. Фактично вони допомагають знайти вихід виконати рішення суду, у тому числі за виконавчими провадженнями про сплату аліментів, якщо боржник не працює і немає майна, забезпечуючи у підсумку права дітей на отримання належних їм коштів.

 

Головне територіальне управління юстиції

у Житомирській області

НОВ�Н�