--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Орденом "За мужність" 3-го ступеня Президент України нагородив двох наших земляків

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди десантникам, які,  незважаючи на поранення, виконували бойові завдання у зоні АТО і на разі перебувають на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному центрі.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Весь український народ пишається тим, як десантні бригади- 25-а, 79-а, 80-а, та 95-а - виконують свої військові завдання. Десантники завжди там, де важко. Всі наші штурмові операції здійснені їх силами", - підкреслив Порошенко.

Він подякував бійцям за мужність і відзначив, що гордий з того, що в нашій державі є такі військові. "Україна тримається на таких героях, як ви. Ваші імена - назавжди в серцях українців"-, наголосив Глава держави.

Орден "За мужність" 3-го ступеня Президент вручив нашому земляку солдату Юрію Весельському, котрий був важко поранений у Слов’янську і у своїх 20 років залишився без ноги. Під час конвоювання вантажу його БТР потрапив у засідку та, незважаючи на поранення, юнак продовжував бій і здійснював евакуацію особового складу та техніки.

Високої бойової нагороди удостоєно ще одного нашого земляка Володимира Палія, котрий родом із села Велика Козара. Він в зоні АТО врятував життя своїм раненим побратимам.

 

НОВ�Н�