--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Команда "Вогнеборці" Романівського району стала кращою з кращих

Другий зональний етап XXV Фестивалю ДЮП визначив фіналіста – команда «Вогнеборці» Романівського району стала кращою з кращих.

8 травня в м. Новоград-Волинський відбувся другий зональний етап ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. За право представляти свою зону на обласному етапі Фестивалю боролися 5 команд з Ємільчинського, Баранівського, Романівського, Пулинського районів та м. Новоград-Волинський. Варто сказати, що команди були сильними і добре підготовленими. Та не зважаючи на недоліки, виступи були вдалими і лідери визначились майже одразу. Дружина з Романівського району проявила себе в «Домашньому завданні» на всі 100. Дівчата та хлопці представили увазі глядачів чудовий сценарій, який складався на 80% з повчальних пісень на тему правил безпеки та 20% з мультимедійного супроводу . Ці школярі вже далеко не перший рік виходять на сцену даного Фестивалю і зарекомендували себе, як сильна команда, яка неодноразово брала участь в зональному етапі.

Цей рік не став винятком, вони як і минулого року показали високий рівень підготовки. Переможцем стала команда «Вогнеборці» Врублівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Романівського району.

Команда - переможець з новими силами та ідеями готується до проведення обласного етапу фестивалю.

НОВ�Н�