--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Муніципальна няня

З січня 2019 року  запрацював ще один вид соціальної допомоги - «муніципальна няня», якою передбачено відшкодування послуги няні.  Безповоротна допомога прив’язана  до прожиткового мінімуму для дітей до 6 років . Розмір такої допомоги з січня 2019 року становить 1626 грн..
Як це виглядатиме на практиці? Мама самостійно обирає няню,укладає з нею цивільно-правовий договір. Для отримання допомоги мама подає  такі документи до  управління праці та соціального захисту  населення райдержадміністрація :
-заяву;
-копію договору ;
-документи,що підтверджують оплату послуг няні;
-паспорт,ідентифікаційний код;
- копію свідоцтва про народження дитини.
        Особа,яка прагне офіційного працевлаштування в сім‘ї по догляду за дітьми, має оформити ФОП та відкрити рахунок в банку,на який надходитиме її заробітна плата. Період догляду зараховується до трудового стажу.
        За  більш детальнішою інформацією рекомедуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації каб.№16  або по телефону 2-11-96.

З січня 2019 року  запрацював ще один вид соціальної допомоги - «муніципальна няня», якою передбачено відшкодування послуги няні. 

Безповоротна допомога прив’язана  до прожиткового мінімуму для дітей до 6 років . Розмір такої допомоги з січня 2019 року становить 1626 грн..

Як це виглядатиме на практиці? Мама самостійно обирає няню, укладає з нею цивільно-правовий договір. Для отримання допомоги мама подає  такі документи до  управління праці та соціального захисту  населення райдержадміністрація:

 -заяву;

-копію договору ;

-документи, що підтверджують оплату послуг няні;

-паспорт, ідентифікаційний код;

- копію свідоцтва про народження дитини.   

    Особа, яка прагне офіційного працевлаштування в сім‘ї по догляду за дітьми, має оформити ФОП та відкрити рахунок в банку, на який надходитиме її заробітна плата. Період догляду зараховується до трудового стажу.  За  більш детальнішою інформацією рекомедуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації каб.№16  або по телефону 2-11-96.

НОВ�Н�