--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До уваги виборців!

До уваги виборців!

Постановою Центральної виборчої комісії №893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.

Виборці, які у день повторного голосування  на виборах Президента України  21 квітня 2019 року будуть перебувати (проживати) поза межами свого місця реєстрації згідно паспортних даних, за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.    

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

         Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою виборчої дільниці, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування, до якої додають копію  посвідчення чинного члена ДВК (надається оригінал).

          Інші виборці подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування, документи (копії документів), які підтверджують необхідність  тимчасової зміни місця голосування виборця (довідка сільської ради про постійне місце проживання, довідка з постійного місця роботи, посвідчення про відрядження тощо). У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали надаються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки достовірності наданих копій.

          Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

          У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну, підлягає поверненню до відділу, який його видав. 

          Заяви  приймаються відділом ведення Реєстру до 15 квітня 2019 року.

    До уваги виборців, які змінювали місце голосування у І-му турі виборів: посвідчення, яке ви отримали, діє одноразово, тому вам необхідно повторно звернутися  до 15 квітня до відділу ведення Державного реєстру виборців з новою довідкою та паспортом для подання нової заяви, щоб мати можливість проголосувати у ІІ-му турі виборів — 21 квітня 2019 року.

При необхідності уточнення інформації виборці можуть звертатись безпосередньо з 09.00 до 17.00 год. у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою:               

 смт Романів, вул.С.Лялевича, 2, приміщення райдержадміністрацї, 4-й поверх, кімн.401. Довідки за телефоном: 2-30-02

         У період з 1 по 21 квітня 2019 року відділ працює без вихідних.

НОВ�Н�