--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Чемпіонат району триває

Минулої неділі розпочалося друге коло чемпіонату Романівського району з футболу.

Нагадаємо, що першість району стартувала ще першого травня. В змаганнях беруть участь дев’ять футбольних команд. Чемпіонат став справді подією для вболівальників, оскільки стартував він після досить тривалої перерви. Необхідно віддати належне усім командам- ігри проходять організовано, злагоджено і практично без переносів. Звичайно певні труднощі існують: і в різній підготовці команд, і в стані матеріально-технічної бази, і в фінансовому забезпеченні, однак усі команди підходять до цього з розумінням, ідуть на поступки один одному.

На очах формуються справжні футбольні колективи однодумців, ми бачимо дійсно командну гру з азартом, футбольними пристрастями, жагою перемоги. Це не може не радувати, тому що кінцевою метою усіх спортивних змагань є залучення чим більшої кількості молоді до занять спортом.

В чемпіонаті беруть участь і далеко не новачки у цьому виді спорту. Команди ФК "Зоря" с. Врублівка, ФК "Миропіль", ФК "Колос" с. Романівка, СК "Алмаз" та ФК "РЕМ" смт Романів. Поруч з ними виступають футбольні команди, які тільки заявляють про себе: ФК "Іскра" с. Булдичів, ФК "Гордіївка", ФК "Колодяжне". Відроджують свою колишню футбольну славу гравці ФК "Вимпел" смт Биківка.

Після першого кола на горі турнірної таблиці одноосібний лідер- ФК "Зоря" с. Врублівка. Команди ФК "Миропіль", ФК "Іскра" с. Булдичів, ФК "РЕМ" та СК "Алмаз" смт Романів також зберігають хороші шанси на перемогу у Чемпіонаті району з футболу.

Друге коло тільки розпочалось, команди ще можуть змінити своє турнірне становище. А загалом, усім командам, а особливо тим хто їх підтримує морально і матеріально,  хочеться скласти слова подяки тому, що це не тільки задоволення від гри, а в першу чергу вклад у забезпечення здорового способу життя молодого покоління.

НОВ�Н�