--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Олексій Капінус ознайомився із ходом робіт на будівництві сучасної амбулаторії в Биківці

19 березня голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус разом із заступником з гуманітарних питань Тетяною Кучинською та селищним головою Світланою Лубковською ознайомився зі станом робіт на будівництві сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Биківка.

Нагадаємо. У рамках програми Президента України «Сільська медицина» на Житомирщині розпочалось будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини з проживанням для 1-2 лікарів. Загальна кошторисна вартість будівництва однієї амбулаторії – 7,2 млн. грн. Співфінансування з місцевого бюджету – на рівні 10%. Всього заплановано збудувати 22 амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Лікарі зможуть в режимі online отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�