--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Делегація Романівщини взяла участь у засіданні обласної балансової комісії

4 березня 2019 року делегація від Романівського району у складі першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Біленького, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксани Костянець, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколи Бондара, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталії Філінської, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Зої Коник, в.о. начальника Романівської районної лікарні ветеринарної медицини Руслана Верніцького взяла участь у засіданні обласної балансової комісії.

У 2019 році департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації проводить обласні балансові комісії у новому форматі. Згідно графіку Романівський район брав участь разом із Новоград-Волинським, Овруцьким,  Радомишильським та Любарським районами. Новий формат балансових комісій запроваджений з метою спільного обговорення питань аграрної галузі районів та шляхи вирішення існуючих проблем.

Основні питання, які були розглянуті:

1. Стан розвитку сільськогосподарських підприємств району (у розрізі галузей рослинництва і тваринництва) за 2018 рік та перспективи розвитку у 2019 році;

2. Стан розвитку фермерства і кооперації у 2018 році та перспективи на 2019 рік;

3. Реалізація інвестиційних проектів у 2018 році та напрями інвестування у 2019 році;

4. Участь у програмах підтримки агропромислового комплексу за рахунок коштів державного та обласного бюджету у 2018 році та перспективи на 2019 рік.

 

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації

НОВ�Н�