--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В районі працює штаб з питань розміщення громадян, які прибувають з окупованих територій

Розпорядженням  голови районної державної адміністрації створено та розпочато роботу штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально- побутових питань.

17 липня  у малому залі районної державної адміністрації відбулося  засідання районного штабу. Головувала на засіданні керівник штабу, заступник голови РДА Мілінчук А.А. Вона окреслила  основні напрями роботи для вирішення проблемних питань громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

Основними завданнями які необхідно буде здійснювати під час надання допомоги громадянам України це сприяння  у відновленні паспортних документів, допомога у продовженні навчання та здобуття освіти, надання необхідної медичної допомоги, створення належних умов для їх тимчасового проживання, розв’язання проблем пов’язаних з соціальним захистом, передбачити відновлення всіх соціальних виплат, надати допомогу у працевлаштуванні, організувати роботу з волонтерськими та громадськими організаціями з надання допомоги, утворити банк даних про осіб, які прибули з тимчасово окупованих територій.

Денисюк С.П., завідувач Державної міграційної служби України в Житомирській області проінформував про громадян, які звернулися до реєстраційної служби з метою поновлення документів про необхідність реєструватися для отримання  тимчасового місця проживання.

Ласкажевська К.Б., начальник управління Пенсійного фонду України в Романівському районі надала інформацію, що в районі є особи, які перевели свої пенсії з Донецької області та нині забезпечено їх належне отримання в районі.

Антюк А.А., заступник директора районного центру зайнятості, повідомила,що звернулася одна особа, яка переселилася з Луганської області для сприяння у працевлаштуванні.

Мельник В.С, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проінформувала про послуги,  які надає управління громадянам, які прибули із зони Ато.

Скакун І.В, начальник відділу архітектури та будівництва райдержадміністрації, ознайомила присутніх з переліком приміщень комунальної власності, де можливе розміщення зазначених громадян та надала інформацію про пропозиції, які надійшли від жителів району про готовність взяти на проживання або надати в користування житло особам , які цього потребують .

Окремі доручення було поставлено перед керівниками галузей освіти та медицини , а саме за необхідності забезпечити надання якісних освітніх та медичних послуг.

Разом з тим , було розроблено чіткий алгоритм дії, за яким мають діяти всі служби для оперативного вирішення проблем.

НОВ�Н�