--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Олексій Капінус провів робочу нараду з питань розвитку фізичної культури і спорту

Сьогодні, 08 лютого, Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації провів робочу нараду з питань розвитку галузі   фізичної культури і спорту в Романівському районі у 2019 році.

У нараді взяли участь Ковальчук Л.Й., начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації,   Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації, Василівський В.В., директор Романівської ДЮСШ, Віктор Капінус, заступник селищного голови Романівської селищної ради, Аудрюс Рашкаускас, голова ГС «Порядок і Справедливість», вчителі фізичної культури, тренери - викладачі, спортсмени, спортивна громадськість.

Під час наради  Олексій Капінус  окреслив своє бачення щодо перспектив розвитку фізичної культури і спорту в районі та закликав вчительсько-тренерський склад і громадськість до співпраці, напрацювання пропозицій з метою залучення до занять фізичною культурою якомога більшої кількості жителів Романівщини.

«Адже саме заняття фізичною культурою і спортом виведе дітей та молодь на свіже повітря, відірве від комп’ютерів, зробить здоровішим майбутнє покоління. Важливим також є і те, щоб не лише молодь, а й старші люди були залучені до фізкультурно-оздоровчих заходів, занять фізичною культурою,- вважає Олексій Григорович.»

Про результати роботи за минулий рік та заплановані фізкультурно-спортивні заходи у 2019 році в районі розповіла Людмила Ковальчук, начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації.

Оксана Гаврилова ознайомила учасників наради про  проведені спортивно-масові і фізкультурно-оздоровчі заходи в освітніх закладах району.

Слід зазначити, що нарада відбулася у формі діалогу, під час якого обговорено перспективи, розглянуто проблеми, пропозиції з розвитку галузі фізичної культури і спорту.

За підсумками наради голова районної державної адміністрації Олексій Капінус дав відповідні доручення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�