--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Районною комісією з питань ТЕБ та НС розглянуто стан захворюваності на кір

  Сьогодні, 4 лютого, під час позачергового засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови районної державної адміністрації Капінуса Олексія Григоровича було розглянуто ситуацію, що склалася  в Романівському районі  із захворюванням на кір та прийнято відповідне рішення. 

Зокрема,  через ускладнення епідемічної ситуації  щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності,  з 18 лютого 2019 року у Романівському районі забороняється  відвідування дитиною навчального закладу без довідки про вакцинацію.

Під дію рішення підпадають учні загальноосвітніх навчальних закладів району, вихованці дошкільних закладів та позашкільних закладів: КУ «Дитячо-юнацька спортивна школа» районної ради, КУ «Школа мистецтв» районної ради, КУ «Будинок дитячої творчості» районної ради, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, у тому числі проти кору.

Батькам невакцинованих дітей, яких не буде допущено до відвідування освітніх закладів рекомендовано звернутися до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романівської районної ради, де є в наявності відповідні безкоштовні вакцини, з метою проведення необхідних щеплень за віком.

Педагогічні працівники, обслуговуючий персонал цих закладів також підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних  хвороб. У   разі ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому  законом,   ці працівники  будуть відсторонені  від виконання обов’язків.

Інформуємо, що ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачено: «Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється».  Цим же законом урегульовано обов’язки працівників дитячих закладів.

 

Людмила Ковальчук,

начальник відділу у справах молоді,спорту

та охорони здоров’я райдержадміністрації

НОВ�Н�