--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирщина приєднається до флешмобу – масового виконання колядки «Нова радість стала»

Житомирщина приєднається до флешмобу – масового виконання колядки «Нова радість стала»

колядка, "Янголи віншують", флешмоб, Житомирщина 

Близько 600 людей 12 січня об'єднаються для спільного виконання традиційної колядки «Нова радість стала». Флешмоб відбудеться за участю фольклорного ансамблю національного обряду «Родослав», Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» та колективів музичних шкіл і Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

 

«Вперше Житомирщина приєднається до такого Міжнародного флешмобу. Окрім цього, після масового співу відбудеться виконання колядки жестовою мовою. Запрошуємо всіх взяти участь в акції», - відмітила в.о. заступника начальника управління культури та туризму ОДА Світлана Ярмолицька.

Дійство розпочнеться одночасно в 30 містах України о 14:30 год. та стане частиною обласного дитячого фольклорного фестивалю «Янголи віншують».

 

Співатимуть колядку на майдані ім. С. П. Корольова. 

 

Також в рамках фестивалю відбудеться святкова хода по вулиці Михайлівській та діятиме творча лабораторія у приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок. Стартує фестивальна подія о 11:00 год в приміщенні Свято-Михайлівського собору (м. Житомир, вул. Київська, 18).

 

Довідково. Третій рік поспіль вся країна об'єднується для спільного виконання найвідомішої колядки «Нова радість стала». У 2019 акція виходить на міжнародний рівень і разом з 30 містами України співатимуть колядку жителі Великобританії, Австрії, Нідерландів, Німеччини та Польщі.

НОВ�Н�