--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Першу оперативну нараду у 2019 році провів голова Романівської райдержадміністрації

Першу оперативну нараду у 2019 році провів голова Романівської райдержадміністрації

Сьогодні, 09 січня 2019 року, голова  Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус провів оперативну нараду. Участь у ній взяли перший заступник голови РДА Олександр Біленький, заступник голови РДА Тетяна Кучинська, керівник апарату райдержадміністрації Олена Кадлубовська, керівники структурних підрозділів РДА, керівники бюджетних установ та організацій, служб та установ району.

За інформацією керівників спеціалізованих служб, новорічні і різдвяні свята в районі пройшли організовано, життєзабезпечення громадян не порушувалося, всі працювали у посиленому режимі.

За повідомленням начальника Романівського РС УДСНС України в Житомирській області Богдана Хотяна під час новорячно-різдвяних свят ліквідовано три загорання господарських будівель, потерпілих немає.

Під час наради розглянули низку важливих питань. Голова райдержадміністрації зосередив увагу присутніх на основні заходи, які заплановані на найближчий період та зазначив: «Звертаю Вашу увагу на дотриманні у соціальних закладах температурного режиму, особливо при значному знижені температури повітря. А також на стан забезпечення роботи пунктів обігріву, наявність препаратів першої необхідності в медичних закладах».

Згідно з інформацією головного лікаря КНП «ЦПМСД Романівської районної ради» Олександра Галяса, в районі захворюваність на ГРВІ з початку 2019 року склала 70 осіб, за аналогічний період 2018 року – 92 особи.

Як повідомила присутніх головний лікар Романівської ЦРЛ Валентина Хмільовська, у районі є вірогідність спалаху захворювання на кір, адже уже госпіталізовано 1 хвору та під наглядом перебувають особи, які контактували з нею. Також із захворюванням на кір госпіталізовано та направлено до обласної лікарні дитину віком до 1 року.

Керівники медичних закладів району закликають провести профілактичні щеплення проти кору як для дітей, так і для дорослих. Вакцина для цього є і в полікнічному відділенні ЦРЛ, і в аптечних кіосках.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Віктор Багінський повідомив про те, що у 2019 році продовжуватиметься робота з легалізації робочих місць та підвищення заробітної плати. Перші виїзди робочої групи відбудуться уже протягом поточного робочого тижня.

Коротко про плани на тиждень розповіли керівники відділів і управлінь. За підсумками наради Олексій Григорович дав відповідні доручення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�