--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

21 грудня відбулося казкове новорічне дійство для дітей-сиріт Романівщини

21 грудня у приміщенні районного будинку культури відбулося казкове новорічне дійство для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Романівського району.

Справжнє новорічне диво, чудову сповнену новорічними емоціями казку діткам подарували учні ОНЗ «Романівська гімназія» під керівництвом заступника з виховної роботи, Раїси Маскевич та педагога-організатора Ярослави Жураковської.

Щира вдячність за проведення цікавих конкурсів та розваг для дітей працівникам районної дитячої бібліотеки та районному будинку дитячої творчості.

Конкурси, ігри та розваги, безліч подарунків та цікавих сюрпризів, такою цікавою та змістовною була святкова програма. Жодна дитина не залишилась без подарунків, а їх цього року було чимало, від депутата Верховної Ради України Развадовського В.Й., голови районного Товариства «Червоний Хрест» Серт І.В., служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації та матеріальна допомога від відділу освіти райдержадміністрації.

Теплими словами привітали діток перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Біленький, начальник служби у справах дітей Валентина Данилевич, голова товариства «Червоний Хрест» Ірина Серт,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Гаврилова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації Людмила Ковальчук.

Приємно відмітити, що і приватні підприємці не стоять осторонь таких подій: Кучинський О.В., Грищук І.П., Мухін І.В., стали спонсорами дитячого свята.

 

Служба у справах дітей РДА

НОВ�Н�