--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Методичний дайджест в гімназії

Методичний дайджест в гімназії

21 грудня 2018 року на базі КУ ОНЗ «Романівська гімназія» відбувся районний семінар керівників навчальних закладів району, заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів–новаторів на тему:«Реалії та кроки до якісної освіти» у формі методичного дайджесту.

Педагоги працювали у трьох секціях. В секції «Досвід учителів в системі підготовки учнів до предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, МАН, змагань тощо» майстер-клас з роботи з обдарованими учнями презентували спеціалісти вищої категорії, учителі–методисти Беник О.П., Садова С.Ю., Прогонна О.А. та Волтарніст Т.В.

В секції «Використання ІКТ як запорука якісної освіти» педагоги району мали можливість побувати на відкритому уроці з української мови та літератури у 10 класі, який демонструвала з використанням сучасних технологій навчання вчитель-методист Савченко О.П. А учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Бричковська І.В. демонструвала використання веб-сайту як потужного інструменту ефективної комунікації та інформатизації нового освітнього простору.

В секції «Використання інноваційних технологій навчання» майстер-клас на уроці історії презентувала вчитель-методист Шифрук С. Б. та використання цифрових лабораторій на уроках фізики та хімії та в позаурочній діяльності учителі-методисти Усенко В.Г. і Повійчук Н.В.

Методичний дайджест засвідчив високий фаховий та методичний рівень педагогів-новаторів гімназії в застосуванні інноваційних технологій навчання та забезпечення якісної освіти. Це підкреслили присутні на семінарі начальник відділу освіти РДА Гаврилова О.Л., завідувач районним методичним кабінетом Медлярська Т.В, методист Соловська С.О., керівники та заступники керівників навчальних закладів району.

В рамках семінару директор закладу Войтюк О.П. в презентаційній формі ознайомив присутніх із надбаннями та перспективами розвитку закладу.

В роботі семінару взяв участь голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., який привітав учасників семінару та представників навчальних закладів району та вручив 1-м класам району принтери та ноутбуки, ламінатори та пакет до ламінаторів в рамках НУШ.

За матеріалами ОНЗ «Романівська гімназія»

НОВ�Н�