--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич відкрив перший на Житомирщині інноваційний навчально-тренінговий клас. ФОТО

Ігор Гундич відкрив перший на Житомирщині інноваційний навчально-тренінговий клас. ФОТО

Житомирська область, Бердичівський район, відкриття, освіта, клас, тренінги, Ігор Гундич 

Перший інноваційний навчально-тренінговий клас відкрили сьогодні, 20 грудня, на Житомирщині, у Бердичівському педагогічному коледжі, де навчаються майбутні освітяни.

 

Відкрив сучасний тренінговий клас голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

 

«Вчителі мають першими вчитися і опановувати нові технології. Сьогодні ми відкриваємо перший в області інноваційний навчально-тренінговий клас. На його облаштування держава у рамках освітньої реформи спрямувала близько 600 тис грн. Майбутні вчителі та вихователі будуть використовувати новітні методики та зручні програми для роботи із дітьми у навчальних закладах. Освітяни області також зможуть проходити перепідготовку на базі тренінгового класу», – зазначив Ігор Гундич.

 

Як повідомив голова ОДА Ігор Гундич, днями запрацює такий же клас у Коростишеві на базі ліцею, а у наступному році планують за кошти обласного бюджету відкрити такий же центр в інституті післядипломної освіти у м. Житомирі.

 

Це унікальний клас, де одночасно зможуть навчатись 25 дітей, при цьому використовуючи сучасні інтерактивні інформаційно-комунікаційні технології.

 

Новітнє обладнання – інтерактивну панель, багатофункціональний пристрій, ноутбук, 25 планшетів учням, Wi-Fi роутер, документ-камера – закуплено за кошти державної субвенції у розмірі 596 тис. 970,0 грн.

 

Такий клас дозволить:

 

 • організувати дистанційне та електронне навчання учнів шкіл, студентів закладів освіти;
 • підготувати старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання;
 • проводити онлайн-конференції, віртуальні та ЗD-екскурсії;
 • розробляти та удосконалювати матеріали для практичного використання в професійній діяльності;
 • забезпечити комп'ютерне тестування знань учасників освітнього процесу;
 • проводити психологічні онлайн-тренінги та консультації для різних категорій населення;
 • здійснювати науково-професійне консультування майбутніх соціальних працівників (студентів відділення «Соціальна робота»);
 • створювати інтерактивні навчальні, мистецькі, соціальні проекти тощо.

 

Наразі у коледжі навчається 403 студенти, з яких більшість 324 особи – за регіональним замовленням. Ще 60 осіб навчаються на контрактній формі, 74 – на заочній. Серед студентів є діти-сироти, 14 дітей з обмеженими фізичними можливостями, 20 осіб – діти учасників бойових дій у зоні АТО.

 

Довідково: КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради  – освітній заклад, що здійснює якісну підготовку педагогічних кадрів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

 

Коледж готує фахівців зі спеціальностей:

 • 012 «Дошкільна освіта».
 • 025 «Музичне мистецтво» .
 • 231 «Соціальна робота».

 

Навчальний процес у коледжі забезпечує 84 викладачів, з них 3 – кандидати наук, 43 – мають звання «методист», «старший викладач», 68 – мають вищу кваліфікаційну категорію.

 

Студенти коледжу беруть постійно участь у Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, мовно-літературних конкурсах та є переможцями цих конкурсів.

 

З  2016 року колектив коледжу є активним учасником українсько-італійського проекту з інклюзивної освіти, започаткованого Громадською організацією ISCOS Регіонального управління Емілія Романья (Італія), Пармським університетом та Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Влітку 2017 року на базі коледжу вперше в  області проведено   Міжнародну італійсько-українську літню школу «Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи»  для  педагогів ЗДО, ЗОЗ, асистентів вчителів, викладачів закладів вищої освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВ�Н�