--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич відкрив оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги у Бердичеві. ФОТО

Ігор Гундич відкрив оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги у Бердичеві. ФОТО

Житомирська область, Бердичівський район, Ігор Гундич, ЦПМСД, відкриття, лікарі, медична реформа 

Ще один якісний символ змін – реконструйований Центр первинної медико-санітарної допомоги – відкрили у м. Бердичів. Це один із проектів ДФРР області, який надаватиме медичні послуги понад 75 тис. жителів.

 

Відкриття ЦМПСД відбулось сьогодні, 20 грудня, за участю голови ОДА Ігоря Гундича, Народного депутата України Олександра Ревеги та міського голови Василя Мазура.

 

«Ще один сучасний заклад – символ якісних змін – з’явився у м. Бердичеві завдяки ініційованому Президентом України ДФРР. Реконструкція Центру – це не тільки співпраця державної і місцевої влади, а й наглядне впровадження медичної реформи, адже наближує якісні медичні послуги до людей», – підкреслив Ігор Гундич. 

Голова ОДА повідомив, що на реконструкцію закладу спрямували 12,8 млн грн у співфінансуванні ДФРР, державної субвенції та коштів місцевого бюджету.

 

Ігор Гундич наголосив, що це вже не перший символ змін, який відкривають у Бердичівському районі. Адже на початку року завдяки державній підтримці  Бердичеві відкрили реконструйований театр, що став одним із найкращих символів змін на Житомирщині. Також нині триває реконструкція відповідно до вимог НУШ Гришковецької гімназії. На черзі – будівництво амбулаторії нового типу у рамках президентської ініціативи «Сільська медицина»

 

В оновленому Центрі працює 50 лікарів, з яких 2 – інтерни, та 140 молодших спеціалістів з медичною освітою. Усі робочі місця лікарів комп’ютеризовані, під’єднані до інтернету. Лікарі забезпечені глюкометрами, тонометрами, пульсоксиметрами, отоскопами. Заклад забезпечений автомобільним транспортом.

 

Загалом Центр обслуговує 75 971 особу, з яких 15 637 – діти. До складу Центру входить 6 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Лікарі надають первинну медичну допомогу – прийом пацієнтів в амбулаторіях, відвідування на дому, проведення профілактичних медичних оглядів, проведення профілактичних щеплень, лікування хворих в умовах денних стаціонарів та стаціонарів на дому, в фізіотерапевтичних кабінетах, забір біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень, проведення електрокардіографій.

 

Нагадаємо, на Житомирщині запрацював перший інноваційний тренінговий клас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВ�Н�