--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулося засідання Ради регіонального розвитку Романівщини

Голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус 20 грудня   провів засідання  Ради  регіонального розвитку району, на якому обговорено питання формування перспективного плану розвитку Романівського району на 2019-2021 роки та про стан реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

«Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Наше спільне завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району.

Усі громади, шляхом обговорення з жителями кожного населеного пункту, мають визначити свої пріоритети і сформувати перелік першочергових об’єктів, які будуть реалізовуватися», – зазначив Олексій Капінус.

Участь у  засіданні взяв голова районної ради Олександр Кондратюк, голова Миропільської селищної ради Валерій Гиндич, сільські і селищні голови, депутати місцевих рад, керівники установ та організацій району.

У ході засідання  учасники зібрання заслухали доповідь начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Наталії Горбатюк та обговорили план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

Про підсумки роботи за 2 роки з моменту утворення Миропільської ОТГ розповів голова Миропільської селищної ради Валерій Гиндич, який зазначив, що позитивний вплив децентралізації відчули на собі жителі усіх населених пунктів об’єднаної громади.

Радою регіонального розвитку при Романівській районній державній адміністрації за підсумками засідання прийнято рішення «Про перспективний план розвитку Романівського району на 2019-2021 роки», яким, зокрема, передбачено рекомендувати сільським і селищним головам розробити проекти програм економічного і соціального розвитку на 2019 рік та затвердити їх на сесіях рад, забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти, що мають пріоритетне значення для розвитку громад, а також розробити перспективні плани розвитку громад району.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Гаврилової «Про стан реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньоїосвіти «Нова українська школа» Рада регіонального розвитку при Романівській РДА відмітила позитивні результати проведення освітньої реформи в районі та прийняла відповідне рішення.

На завершення Олексій Капінус подякував учасникам заходу за роботу та привітав з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажавши миру, добра і порозуміння в кожній домівці, в кожній родині.

Прес-служба райдержадміністрації  

НОВ�Н�