--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Надання правової допомоги в рамках Всеукраїнського тижня права триває

Триває активна робота дистанційного пункту доступу до БПД на базі Романівського РС філії Центру пробації у Житомирській області

14 грудня 2018 року начальником Романівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Оленою Зілінською згідно графіку разом із заступником начальника Романівського бюро правової допомоги Жанною Пасенко забезпечено роботу Дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги. Дану зустріч проведено в рамках Всеукраїнського тижня права.

Із суб’єктами пробації були проведені бесіди на тему «Знай права – виконуй обов’язки». Під час зустрічі представник бюро правової допомоги додатково роз’яснила суб’єктам пробації їх права та обов`язки, особливу увагу зосередила на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

Підобліковим були роздані інформаційні матеріали та буклети, їх увага була звернута на те, що у приміщенні сектору пробації розміщена інформація про види послуг та адреса для звернення за безоплатною правовою допомогою.

Романівський РС філії

ДУ «Центр пробації» у Житомирській області

НОВ�Н�