--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У 2019 році передбачається збільшення середньої заробітної плати за місяць

У 2019 році передбачається збільшення середньої заробітної плати за місяць

Житомирська областьсоціально-економічний розвитокзаробітна плата 

Про обласний бюджет 2018 року та 2019 року, а також про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області наступного року говорили під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону сьогодні, 12 грудня. Члени комісії розглянули та підтримали 11 питань. Наступного року передбачається збільшення середньої заробітної плати за місяць, обсягів промислового виробництва та будівництва.

 

В.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктор Градівський проінформував про Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік.

 

«Загалом Програмою визначено 370 основних заходів, на які спрямують фінансування у сумі майже 10,5 млрд грн. Серед основних показників у наступному році передбачається ріст промислового виробництва на 2,5%, на 3% збільшення обсягів будівельних робіт, обсяг житла, який введуть в експлуатацію, складе більше 138 тис. кв м. Також на 20,5% зросте середня заробітна плата за місяць», - наголосив Віктор Градівський. 

Крім того, будуть спрямовані заходи на підтримку середнього та малого бізнесу, зокрема щодо компенсації відсотків за кредитами.

 

За словами Віктора Градівського, середньомісячна заробітна плата зросте на 20,5% і складатиме 8 тис. 800 грн. З липня 2019 року збільшується прожитковий мінімум до 2007 грн на місяць та з грудня 2019 року – до 2102 грн.

НОВ�Н�