--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові провели круглий стіл «Підготовка молоді до самостійного життя»

Круглий  стіл «Підготовка  молоді до самостійного  життя» 

7  грудня Романівським  районним центром для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено круглий стіл «Підготовка молоді  до самостійного життя». Учасниками  даного  заходу були діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Кучинська Тетяна Вікторівна, заступник голови районної державної адміністрації, привітала всіх учасників із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, в тому числі зі святом Святого  Миколая  по католицькому  календарю,  яке  відзначалося  напередодні.  Побажала  всім міцного здоров’я, гарних успіхів у навчанні, здійснення усіх мрій та задумів. Налаштувала учасників на робочий процес, оскільки питань, передбачених планом було багато і несли вони важливу та корисну інформацію  для дітей, які стоять на порозі самостійного життя.

Про пільги та матеріальне забезпечення при навчанні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у вищих навчальних закладах поінформувала Галина Миколаївна Левкович, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона також проаналізувала результати вступу у вищі навчальні  заклади  дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених  батьківського піклування попередніх років. Надала корисні поради та зосередила увагу на питаннях, проблемах, які можуть виникнути у самостійному житті, розповіла про шляхи їх подолання.

Антюк Алла Аркадіївна, заступник директора Романівської районної філії Житомирського обласного  центру  зайнятості, на базі якого проходив захід,   ознайомила   учасників  із  послугами,  які надає центр зайнятості,  побажала  всім  мати гарні  професії, постійну високо оплачувану роботу і  щоб ніхто не мав потреби  звертатись до центру зайнятості.

Жваво та активно обговорювали під керівництвом практичного психолога ОНЗ «Романівська гімназія» Оржеховської Наталії Леонтіївни питання комп’ютерної залежності  підлітків.

Батюх Марія Зіновіївна – завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення   служби  у справах  дітей  РДА,  зупинилась  на житлових  правах дітей-сиріт,дітей,  позбавлених  батьківського  піклування   та осіб  з їх  числа. Проаналізувала  розміри  коштів,  які  виділяються  державою для забезпечення   житлом  дітей-сиріт  та  розповіла  про   можливість  користування  соціальним  житлом.

Правовий  блок  питань  висвітлили  Камінський Юрій  Георгійович –начальник  сектору  превенції  Романівського  відділення поліції, Зілінська Олена  Гнатівна – начальник  Романівського  районного  сектору  філії Державної   установи «Центр   пробації» у Житомирській  області  та  Пасенко Жанна  Іванівна – заступник  начальника відділу  Романівського  бюро   правової  допомоги.   Вони  ознайомили із  Законом України «Про  попередження і  протидію  домашнього насильства,   які  є види  покарань не пов’язані  з  позбавленням  волі, про  відповідальність  неповнолітніх   за скоєні  злочини  та правопорушення   та права неповнолітніх  у  трудових  відносинах».

Анкетування  «Підготовка  до самостійного  життя» із старшокласниками  провела фахівець із  соціальної  роботи відділу  із соціальної  роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дембіцька Тетяна Вікторівна.

А так як захід відбувся на другий день поспіль  відзначення Дня Збройних  сил України та на передодні Новорічних,Різдвяних свят, діти підготували вітальні  листівки для  бійців  ООС. Вони  будуть  передані разом із святковими посилками «Різдвяний подарунок  для солдата», які організовує та готує волонтерський  центр «Берегиня».

По  закінченню заходу всі продовжили спілкування за «круглим  столом» із  чаєм  та солодощами.

                                               Левкович Г.М., директор РЦ СССДМ

НОВ�Н�