--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Олексій Капінус привітав Миропільську громаду з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 7 грудня, голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування в смт.Романів, які відбулися в Романівському районному будинку культури.

У цей день Олексій Капінус разом із заступником голови райдержадміністрації Тетяною Кучинською привітав голову Миропільської селищної ради Валерія Гиндича і весь колектив із Днем місцевого самоврядування.

«Вам випала доля працювати у непростий період реформування, однак пріоритетом вашої діяльності були й будуть інтереси земляків. Ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, справляєтеся з новими повноваженнями, ефективно розпоряджаєтеся коштами.

Висловлюємо вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення громади, − саме вона є складовою частиною стабільності й процвітання нашої держави та району,  достатку кожної родини. Тож сил і наснаги вам на добрі справи, впевненості у кращому майбутньому рідної України, порозуміння та єдності задля щастя і благополуччя українського народу»,- сказав у своєму вітальному слові керівник району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�