--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

3 грудня голова Романівської РДА Олексій Капінус провів щотижневу нараду

3 грудня голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус за участю першого заступника голови РДА Олександра Біленького та заступника голови РДА Тетяни Кучинської провів розширену нараду, на якій було розглянуто актуальні питання життєдіяльності району, зокрема щодо роботи підприємств газопостачання, електропостачання, служб з надзвичайних ситуацій.

Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги: оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району,  організація гарячого харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах району та підвіз дітей до шкіл, наявність піскосуміші для посипки доріг під час ожеледиці на території кожної сільської, селищної ради, адже саме сільські/селищні голови мають забезпечити посипання та чистку доріг від снігових заметів у зимовий період, саме вони можуть заключати договори із підприємствами, які працюють на території кожної ради, щодо надання техніки для проведення снігоочисних робіт взимку.

Олексій Капінус, голова державної адміністрації, наголосив, що пряму відповідальність за обслуговування доріг, особливо в зимовий період, несуть сільські та селищні голови.

Під час наради Віктор Багінський, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, доповів про роботу комісії по призначенню всіх видів допомог, про роботу пунктів обігріву на території району; Ірина Скакун, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення райдержадміністрації, ознайомила учасників наради з об’єктами, які будуть реалізовуватися у 2019 році; Алла Антюк, заступник керівника Романівської філії Житомирського обласного центру зайнятості, розповіла про стан безробіття в районі.

Головний лікар КНП «ЦПМСД» Олександр Галяс поінформував про стан захворюваності на ГРВІ за 10 місяців 2018 року, зокрема повідомив, що за звітний період захворіло 689 жителів району, тоді як за аналогічний період 2017 року – 916 осіб.   

У нараді також взяли участь керівники установ та організацій, діяльність яких спрямована на життєзабезпечення населення району.  

За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Олексій Капінус дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�