--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ще 3 фермерські господарства отримають компенсацію за придбання техніки – рішення комісії

Ще 3 фермерські господарства отримають компенсацію за придбання техніки – рішення комісії

Житомирська область, фермерські господарства, компенсація, орбласний бюджет, комісія, кошти, Віктор Градівський 

На Житомирщині ще 3 фермерські господарства отримають з обласного бюджету 114,7 тис. грн відшкодування за придбання сільськогосподарської техніки.

 

Таке рішення прийняла обласна комісія вчора, 27 листопада.

 

Агропідприємства з Малинського, Ружинського та Коростенського району скористались обласною програмою АПК та невдовзі отримають компенсацію у розмірі 50% від вартості придбаної с/г техніки. Загальний розмір відшкодування складає 114,7 тис. грн.

 

Загалом вже 5 фермерських господарств Житомирщини скористались обласною програмою АПК цьогоріч, з яких 2 ФГ – отримали на рахунки 97,6 тис. грн компенсації.

 

Нагадаємо, що 2 молочні кооперативи Житомирщини отримають понад 250 тис. грн на придбання обладнання.

 

До 1 грудня ОДА продовжує приймати заявки за напрямками:

 

  • Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів – до 200 тис. грн може отримати кооператив на придбання обладнання та техніки.
  • Виготовлення органічної продукції – до 50 тис. грн за проведення та підтвердження відповідності виробництва органічної продукції (сировини); до 400 грн за 1 га компенсації за придбаний насіннєвий матеріал.
  • Придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення – до 10 тис. грн за одну голову можуть отримати підприємства за закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м’ясо-молочного напрямів продуктивності, які придбані у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами.

 

Крім цього, аграрії можуть скористатись державною програмою підтримки та отримати відшкодування на здешевлення кредитів – компенсацію у розмірі облікової ставки Національного банку можна отримати за відсоткові ставки кредитів, які залучені на придбання техніки та насіння або реконструкцію виробничих витрат.

 

Документи до комісій приймаються за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. 212. Тел. для довідок: (0412) 47-46-28.

 

НОВ�Н�