--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Президент України: Головна подяка – воїнам, які проходять реабілітацію у Центрі вертебрології. ВІДЕО

Президент України: Головна подяка – воїнам, які проходять реабілітацію у Центрі вертебрології. ВІДЕО

Житомирська область, Президент, Петро Порошенко, Центр вертебрології, Геннадій Зубко 

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину ознайомився з роботою найсучаснішого в країні Центру вертебрології та реабілітації учасників АТО/ООС, а також ознайомився з проектом «Дім ветерана».

 

Глава держави оглянув Центр вертебрології разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубко, головою ОДА Ігорем Гундичем, головою обласної ради Володимиром Ширмою та міським головою Сергієм Сухомлиним вчора, 21 листопада.

 

Петро Порошенкл подякував лікарям та медичному персоналу за увагу до наших героїв та привітав з 5-ю річницею Дня Гідності і Свободи та Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. 

«Головна подяка – воїнам, які проходять реабілітацію у вашому центрі. Такий Центр – це поєднання усіх зусиль: міської, обласної влади, Уряду та повної підтримки Президента. Коли ми об’єднуємо зусилля, то є ті, хто кричить «зрада», а є ті, хто будує та відкриває, роблять все, щоб Україна пишалася своїми героями.», - сказав Петро Порошенко. 

У Центрі лікуватимуть та надаватимуть медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.

 

Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубко зазначив, що це перший такий Центр , але потрібно працювати й далі у цьому напрямку. 

«Центр реабілітації учасників АТО – це не тільки психологічна і фізична реабілітація, а, в першу чергу, повернення наших хлопців до суспільного життя. Дуже важливо, що це відбувається у Житомирській області, тому що саме з Житомирської області у 2014 році багато хлопців поїхали захищати країну. Це перший такий центр, але нам потрібно рухатися у цьому напрямку для повного повернення наших хлопців до суспільного життя», – сказав Геннадій Зубко. 

Окрім традиційної медичної реабілітації – фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці Центру застосовуватимуть і новітні послуги, такі як ерготерапія, кінезотерапія, механотерапія, локомат-терапія.

 

Також у Центрі використовуватимуть наявну унікальну природну свердловину для радонолікування.

 

Петро Порошенко оглянув Центр вертебрології. ВІДЕО ТУТ.

 

За матеріалами офіційного веб-сайту Житомирської ОДА

НОВ�Н�