--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

ВАЖЛИВО! Повідомлення про початок громадських слухань

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про початок процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території для розміщення ПОЛІГОНУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ З ПЕРСПЕКТИВОЮ ЇХ ПОДАЛЬШОЇ ПЕРЕРОБКИ за межами смт. Романів Романівського району Житомирської області

З 20 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року (включно) тривають громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території орієнтовною площею 9 га для розміщення   полігону твердих побутових відходів з перспективою їх подальшої переробки за межами смт. Романів Романівського району Житомирської області.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Для реалізації положень схеми районного планування Романівського району Житомирської області, відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 19.08.2017 року № 254«Про розроблення детального плану території, розташованої поза межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Романівського району Житомирської області» та від 06.10.2017 року № 291 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.08.2017 року № 254»,  розроблено детальний план території для розміщення полігону твердих побутових відходів з перспективою їх подальшої переробки за межами смт. Романів Романівського району Житомирської області з наступним оновленням схеми  районного планування

Проект виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування даної території

Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності Романівської селищної ради. Територія для розміщення  об’єкта і розробки детального плану території (надалі ДПТ) займає площу 9га.

  Ділянка в цілому вільна від забудови, зелених насаджень та інженерних мереж.

Основні техніко-економічні показники:

  Сформовані в окрему  таблицю.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

Замовник – Романівська районна державна адміністрація Житомирської області.

Виконавець – Подільське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру (ДП «Поділлягеодезкартографія» м. Вінниця.

Підстава – розпорядження голови райдержадміністрації від 19.08.2017 року № 254 «Про розроблення детального плану території, розташованої поза межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Романівського району Житомирської області» ; розпорядження голови райдержадміністрації від 06.10.2017 року № 291 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.08.2017 року № 254».

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З ДПТ можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення Романівської райдержадміністрації Житомирської області (Житомирська область, смт. Романів, вул. С.Лялевича, 2, каб. № 214 тел.: (04146) 22176).– в паперовому  вигляді.

На веб-сайті Романівської районної державної адміністрації – в електронному вигляді.

Строки ознайомлення з проектом ДПТ–  з 20 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року (включно).

Публічна конференція щодо обговорення проекту містобудівної документації відбудеться у великій залі адмінприміщення Романівської районної ради 21 грудня 2018 року об 1100 годині.

Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення Романівської райдержадміністрації Скакун  Ірина  Вікторівна

  Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Подання з пропозиціями подаються у строк  з 20 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року (включно)  до Романівської районної державної адміністрації на імя голови райдержадміністрації. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Додатково повідомляємо, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

1. Детальний план території, розташованої за межами населеного пункту на території Романівської селищної ради Романівського району Житомирської області для розміщення полігону твердих побутових відходів з перспективою їх подальшої переробки. Проектний план ТУТ.

2. Детальний план території, розташованої за межами населеного пункту на території Романівської селищної ради Романівського району Житомирської області для розміщення полігону твердих побутових відходів з перспективою їх подальшої переробки.  Схема розташування полігону твердих побутових відходів на території Романівської селищної ради ТУТ.

НОВ�Н�