--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Вітання Президента воїнам та ветеранам Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Вітання Президента воїнам та ветеранам Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

День Десантно-штурмових військ, вітання Президента України 

Сердечно вітаю еліту і гордість національного війська із першою річницею Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

 

Рівно рік тому, в рамках впровадження нових військових традицій, українські десантники обрали своїм покровителем Архістратига Михаїла, образ якого прикрасив їх славетний Бойовий прапор.

 

Саме відтоді крила ангела і меч верховного вождя Божого війська рішуче допомагають нашим мужнім воїнам у запеклій битві супроти нечисті, що підступно захопила мирні українські землі.

 

Символічним є і нове гасло — «ЗАВЖДИ ПЕРШІ!», яке стало покликанням справжнього десантника у досяганні стовідсоткового успіху під час виконання бойових завдань.

 


Всенародно визнаними є загартовані у запеклих боях на Сході України професіоналізм, високий патріотизм та незламність духу воїнів-десантників, які стали символом мужності та прикладом честі для кожного українця.

 

Битва за гору Карачун та Савур-Могилу, героїчна оборона Донецького та Луганського аеропортів, боротьба за звільнення та утримання стратегічно важливих об’єктів і населених пунктів, зокрема Лисичанська, Зеленопілля, Слов’янська, Краматорська, Красного Лиману, Шахтарська та багатьох інших — назавжди увійшли в історію героїчної боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

 

Безпрецедентним за своєю унікальністю визнано серпневий 2014 року рейд українських десантників по тилам російсько-терористичних військ, який за своєю протяжністю та успішністю вразив найвидатніших воєначальників сучасності.

 

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю наших бойових побратимів, які віддали своє життя за святу Українську землю, за світле та мирне майбутнє кожного українця. Вічна всенародна пам'ять їм і слава!

 

Від імені Українського народу висловлюю щиру подяку десантникам за вірність Військовій присязі та самовіддане служіння Вітчизні.

 

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

 

Слава Україні!

 

Слава воїнам-десантникам!

 

Нагадаємо, що сьогодні, 21 листопада, у День Десантно-штурмових військ ЗСУ Глава держави спостерігає за тактичними навчаннями із бойовою стрільбою та десантуванням 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Заходи за участю вищого керівництва держави, Збройних Сил України, керівників області та міста проходять на базі навчального центру ДШВ ЗС України, у с. Перлявка.

НОВ�Н�