--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Cьогодні в Романові відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Cьогодні, 21 листопада, в смт.Романів відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Голова Романівської райдержадміністрації Олексій Капінус, голова районної ради Олександр Кондратюк разом із громадськістю селища поклали квіти до пам’ятників Борцям за волю України і Тарасу Шевченку.

В актовій залі ОНЗ «Романівська гімназія» відбулася Годинна спілкування «Україна – Незалежність, Гідність, Свобода!».

До спілкування були запрошені учасники подій Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), учасники антитерористичної операції, волонтери, учнівська молодь.

У своїй промові голова Романівської РДА Олексій Капінус сказав: «Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Висловлюю велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся також Олександр Кондратюк, голова районної ради, учасник подій на Євромайдані.

Тетяна Кучинська, заступник голови райдержадміністрації, запросила до спілкування Валентину Довбиш, учасницю Євромайдану, волонтерку, яка здійснювала свою волонтерську діяльність в зоні проведення антитерористичної операції; Катерину Житомирець, волонтерку, матір 4 учасників антитерористичної операції, у тому числі кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Тетяни Житомирець; Наталію Бурлакову, волонтерку волонтерського центру «Берегиня», що в Романові – вони поділилися спогадами про події, учасниками яких були.

Усі присутні в залі мали можливість розповісти про свою участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності.

                Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�