--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Житомирі розповідали про можливості навчання українців у США

У Житомирі розповідали про можливості навчання українців у США

Житомирщина, семінар-презентація, міжнародні програми обміну, навчання 

Сьогодні, 21 листопада, у Житомирі пройшов семінар-презентація програм культурного та професійного обміну між Україною та США. 

 

Під час семінару учасникам заходу розповіли про актуальні можливості участі у конкурсах та міжнародних програмах у рамках культурного та професійного обміну між Україною та США. 

 

Програми обміну представила асистент Програми професійних стажувань та програми «Відкритий світ», представник Американських Рад з Міжнародної освіти Тетяна Воробйова.

 

Участь у семінарі взяли представники місцевих об’єднаних територіальних громад та інституцій громадянського суспільства Житомирщини, структурних підрозділів Житомирської ОДА. 

 

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА інформує, що постійно аналізує актуальні можливості для розвитку співробітництва Житомирщини із розвиненими країнами світу. А також залучає представників місцевих громад до реалізації проектів розвитку, стежить за пропозиціями професійного росту та активізації лідерства в області.

 

Зокрема проект міжнародної технічної допомоги щодо просвітницьких та професійних обмінів між Україною та США здійснюється з метою передачі нових знань і навичок для покращення політичного, суспільного та економічного стану України, формування мереж професіоналів для поширення та застосування міжнародного досвіду в Україні.  Учасники програм мають можливість  ознайомитися із досвідом американських та європейських організацій, брати участь у семінарах, професійних тренінгових програмах, дискусіях та культурних заходах.

 

Нагадаємо, що 20 листопада, в обласному центрі провели культурний тренінг для представників ОТГ області на тему «Порядок створення та функціонування комунальних закладів (установ) у сфері культури». А сьогодні стартувала серія лекцій та тренінгів для музейних працівників області від управління культури та туризму Житомирської ОДА та Українського культурного фонду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 За матеріалами офіційного веб-сайту Житомирської ОДА 

НОВ�Н�