--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Маємо гарні спортивні здобутки

17 листопада 2018 року у м. Вінниця у легкоатлетичному манежі «Колос» відбулася відкрита Першість Вінницької  СДЮШОР та  міської ДЮСШ № 1 з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь спортсмени з Вінницької, Хмельницької, Рівненської, Одеської та Житомирської областей.

У складі збірної команди Житомирської області у змаганнях взяли участь 10 спортсменів з Романівського району, які займаються у Романівському відділенні Житомирської КДЮСШ ВФСТ «Колос» під керівництвом тренера-викладача Сушицького А.Ц.

Мартинов Артем на дистанції 800 м. здобув І місце та два других місця на дистанціях 60 і 200 м. Бондарєва Вікторія – ІІ місце на дистанції 800 м. Тополюк Єлизавета – ІІ місце у стрибках у довжину та 9 місце на дистанції 200 м. Никодюк Вікторія – 11 місце на дистанції 200 м.  Капінус Софія -  8 місце у стрибках у довжину та 12 місце у бігу на 60 м. Кусківська Світлана – 10 місце у стрибках у довжину та 15 місце у бігу на 200 м. Тишкевич Ілля, Тишкевич Єлизавета, Якимчук Дарія та Назарчук Юрій встановили особисті рекорди на дистанція 400 та 200 метрів.

 

Олександр Пясківський, головний спеціаліст

відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я РДА

НОВ�Н�