--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Асоціація «Дунайська соя» спільно із партнерами проводять одноденне навчання

У листопаді-грудні 2018 року, зокрема 20 листопада у м. Вінниця, 21 листопада у м. Хмельницький, 27 листопада у м. Суми, 28 листопада у м. Полтава та 3 грудня у м. Київ Асоціація «Дунайська соя» спільно із партнерами проводять одноденне навчання на тему «Живий кейс із вирощування сої без ГМО:як ефективно вирощувати та отримувати високі прибутки».

Під час навчання буде надана інформація щодо традиційних переваг технології вирощування сої, стандартів асоціації «дунайська соя» та перспектив реалізації не ГМО сої на європейському ринку. В рамках підтримки та розвитку вітчизняної селекції також буде розглядатись ефективність вирощування сортів селекції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України.

Участь у навчальній програмі безкоштовна, але потребує реєстрації учасників (прес-реліз додається).

Детальну інформацію щодо місця проведення навчання, умов реєстрації можна отримати у представників Асоціації «Дунайська соя» - Просоленко Оксани (тел.: +38-096-004-40-03,e-mail: ukraine@donausoja.org), Радюк Анастасії (тел.: +38-067-467-21-32,e-mail: info.ua@donausoja.org), Півнюк Анастасії (тел.: +38-063-623-58-21,e-mail: marketing.u@donausoja.org).

НОВ�Н�