--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської райдержадміністрації Олексій Капінус провів щотижневу нараду

Голова Романівської райдержадміністрації Олексій Капінус провів щотижневу нараду

Сьогодні, 19 листопада 2018 року, голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус провів щотижневу апаратну нараду. Участь у ній взяли перший заступник голови РДА Олександр Біленький, заступник голови РДА Тетяна Кучинська, керівник апарату РДА Олена Кадлубовська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та бюджетних установ району.

Під час наради були розглянуті та обговорені поточні питання щодо функціонування та діяльності всіх галузей району. Зокрема, говорили про стан призначення житлових субсидій жителям району, про стан заготівлі в районі піскосуміші для забезпечення посипки доріг під час погіршення погодніх умов, а також заключення договорів з підприємствами щодо чистки доріг від снігу, про стан захворюваності на ГРВІ та грип в районі.

Голова адміністрації Олексій Капінус наголосив на тому, що має бути обстежена кожна сім’я, яка потребує додаткового розгляду на засіданні районної комісії з призначення житлових субсидій, крім цього, керівникам медичних закладів на тому, що має бути певний запас медикаментів у закладах охорони здоров’я для можливості невідкладного реагування та надання медичної допомоги населенню. 

Керівники управлінь, відділів, секторів, служб доповіли про результати роботи за попередній робочий тиждень, про стан справ на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили проблемні питання.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів було надано відповідні доручення.

Прес – служба райдержадміністрації

НОВ�Н�