--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Українцям розповідатимуть про переваги членства в НАТО та ЄС

Українцям розповідатимуть про переваги членства в НАТО та ЄС

Україна, інтеграція, ЄС, НАТО, Стратегія комунікації, інформаційна кампанія, Іванна Климпуш-Цинцадзе 

В Україні стартували інформаційні кампанії на тему європейської та євроатлантичної інтеграції України.


Мета кампаній – роз’яснення українцям переваг стратегічного курсу країни на членство в ЄС і НАТО.  


Про це поінформувала на засіданні Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки Голова ради, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Держава вперше запустила такі інформаційні кампанії. Вже зараз ми бачимо надзвичайно великий інтерес до матеріалів кампанії і бачимо, наскільки затребувана інформація, викладена простою і зрозумілою мовою. Значення цих кампаній особливо велике, оскільки серед потоку інформації, який ллється з усіх боків в рамках передвиборчого періоду, громадянам важливо виокремити неупереджені дані, побудовані на фактах, які вони могли би порівняти з тим, що говорять різноманітні політики», - зазначила Віце-прем’єр-міністр.

В рамках кампанії:  

  • створені інформаційні листівки «Чому НАТО?» та «Європа надихає»;
  • на кількох FM-радіостанціях виходять понад 20 різноманітних інформаційних роликів з роз’ясненням того, які можливості Україна отримує завдяки обраному зовнішньополітичному курсу;
  • стартували два цикли інформаційних програм «Чому НАТО?» та «Євроінтеграція – сила можливостей», які виходять 4 дні на тиждень наживо на одному з центральних телеканалів, а потім поширюються на регіональних телеканалах у запису. Кожна програма присвячена окремому аспекту інтеграції (освіта, бізнес, дерегуляція, юстиція, оборона тощо).  


Крім того, заплановано проведення циклів прямих ефірів з експертами з означених питань на всеукраїнських радіостанціях і трансляція серії відеороликів для соцмереж. 

 

Довідково 


Інформаційні листівки «Чому НАТО?» містять просту та зрозумілу інформацію про переваги членства в НАТО, те, як стандарти НАТО змінять життя українських військових та простих українців, історію розвитку відносин України та НАТО, спростування популярних міфів про Альянс, відповіді на поширені питання.  


Інформаційні листівки «Європа надихає» за допомогою інфографіки розповідають про результати підтримки Євросоюзом реформ в Україні, містять статті про можливості, які надає євроінтеграція в освіті, бізнесі, енергетиці, енергоефективності тощо.  


Листівки наразі поширюються в 12 пілотних областях України, обраних на основі якісного соціологічного дослідження, проведеного перед стартом кампаній.  


Міністерства, центральні та регіональні органи влади можуть звернутися для отримання інформаційно-роз’яснювальних матеріалів кампаній з метою подальшого поширення на електронні скриньки pr@tvradio.gov.ua (прес-служба Держкомтелерадіо) та nato.eu2018@gmail.com («Український інститут розвитку медіа»).  

 

 

НОВ�Н�