--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівська районна філія Житомирського ОЦЗ провела Ярмарок професій для старшокласників району

13 листопада фахівцями Романівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості проведено Ярмарок професій.

На базі районного будинку культури відбулася зустріч учнів випускних класів, їх батьків, вчителів, дирекції шкіл з представниками навчальних закладів різних рівнів акредитації нашого регіону.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Капінус та його заступник Тетяна Кучинська.

Щиро вдячні за плідну співпрацю начальнику відділу освіти Оксані Гавриловій за сприяння у відвідуванні випускниками з 15 загальноосвітніх навчальних закладів району корисного профорієнтаційного заходу. Адже була заповнена глядачами не лише простора зала районного будинку культури, а й балкон. 

Захід відкрила директор філії Людмила Бондар.

З настановчими словами звернулися до випускників голова районної державної адміністрації Олексій Капінус та завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Медлярська.

Фахівець з профорієнтації Олена Прудеус презентувала інноваційну розробку Державної служби зайнятості "Профорієнтаційна платформа". Всі бажаючі мали змогу зареєструватися та отримати ключ допуску до профорієнтаційних тестів вже під час заходу, а також ознайомились, як зареєструватись та пройти тестування самостійно.

На Ярмарок професій з наочними матеріалами завітали 9 навчальних закладів різних рівнів акредитації Житомирської області. Представники від ВНЗ виступили та провели невеличкі презентації щодо умов вступу, навчання та студенського дозвілля. Для випускників району про свої навчальні заклади розповіли представники: Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського військового інституту ім. Корольова, Житомирського державного технологічного університету, економіко-гуманітарного університету «Україна», Новочорторийського державного аграрного коледжу, Житомирського торговельно-економічного коледжу, Житомирського базового фармацевтичного коледжу. Поради школярам давали працівники Житомирського технологічного коледжу та Бердичівського професійного будівельного ліцею.

Також на захід завітав з агітаційним та переконливим виступом комісар Романівського районного військового комісаріату Анатолій Томчевський.

Окремо хочемо подякувати представникам Житомирського військового інституту ім.Корольова за чудові художні номери від студентів навчального закладу. Також, дякуємо художньому керівникові Світлані Діхтярук та звукооператорові РБК Михайлу Назарцю за талановитих діток та гарні пісенні виступи.

 

Романівська районна філія

Житомирського обласного центру зайнятості

НОВ�Н�