--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич: Перші 140 комплектів обладнання вже поїхали до першачків Житомирщини. ФОТО

Ігор Гундич: Перші 140 комплектів обладнання вже поїхали до першачків Житомирщини. ФОТО

Житомирська область, освіта, НУШ, обладнання, комплекти, першачки, Ігор Гундич 

Перші 140 комплектів, які складаються із принтера, комп’ютера та ламінатора, отримали навчальні заклади Житомирщини. Учні разом із вчителями зможуть їх ефективно використовувати під час навчання за стандартами Нової української школи.


Обладнання школам передали сьогодні, 14 листопада, голова ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.


«Дуже приємно, що ті завдання, які ми ставили на початку року, виконані. Не дивлячись на те, що вже четвертий рік воюємо із агресором, ми на території нашої держави втілюємо реформи. І одна з них – освітня, яку ініціював Президент України. Приємно й те, що всі в державі розуміють, що головне завдання – не тільки дати знання, а навчити дітей використовувати ці знання у житті. Перші сертифікати на обладнання сьогодні отримують 140 перших класів – принтери, ноутбуки, ламінатори. Це необхідно для того, щоб вчителі по-новому навчали дітей і мене, як батька, це дуже радує. Інші 670 комплектів ми до кінця року розвеземо у школи, щоб всі діти мали можливість навчатися за новою методикою і вимогами, які ставить сьогодення», – зазначив Ігор Гундич.


Також голова ОДА наголосив, що важливим є комплексний підхід до процесу організації навчання дітей у школах.


«Сьогодні ми підходимо комплексно до того, що ми робимо: проводимо термосанації шкіл, яких буде все більше, цього року закупили 20 шкільних автобусів. Комплексний підхід обов’язково має бути, до гарної і сучасної школи, в якій хочеться навчатися, має бути і гарна дорога. У цьому році ми зробили багато місцевих доріг, які ведуть саме до шкіл і, звичайно, закупили автобуси, якими довозитимуть дітей. На сьогоднішній день ми все це втілюємо і у нас виходить, можливо не так швидко, як хотілося б. Але це відбувається поступово і крок за кроком ми втілюємо ініціативу Президента щодо реформування освітньої галузі», – зауважив Ігор Гундич.


Обладнання для 810 перших класів, які подали заявки, закупили через електронну систему Prozorro. 140 комплектів – це перша поставка обладнання. Всю техніку перші класи області отримають до кінця року.


Ноутбуки, принтери, ламінатори придбані за кошти державного та місцевих бюджетів. Загальна вартість – 15,3 млн грн. - кошти державного та місцевих бюджетів.


Саме за допомогою такого обладнання вчитель зможе готувати цікаві інформаційні картки, роздруковувати завдання та проводити уроки у вигляді гри.

 

1

 

1

 

 

8

 

9

 

20

 

21

 

2

 

7

 

15

 

23

 

24

 

25

 

7

 

26

 

8

 

30

 

32

 

31

 

3

 

14

 

10

 

34

 

9

 

8

 

35

 

36

 

1

 

12

 

3

 

3

 

4

 

5

 

2

НОВ�Н�